Vyberte stranu

Svoje skúsenosti z realizácie rôznych projektov v oblasti grafickej a reklamnej činnosti, priestorové, účelové, materiálové ale hlavne estetické riešenia, 3D vizualizácie a realizácie nebytových, výstavných, obchodných a pracovných priestorov sme rozšírili o priestory bytové či už ide o novostavbu alebo kompletnú rekonštrukciu starého bytu, či rodinného domu, pomôžeme vám s farebným a materiálovým riešením, návrhom osvetlenia, dizpozičným a estetickým riešením obytného priestoru.

Nemáte čas zháňať a ladiť k sebe jednotlivé časti interiéru? Zverte svoje predstavy do rúk nám, nechajte nás pracovať a my Vám Vašu predstavu zrealizujeme.

Anetta Kotryová

špecializujem sa na dizajn bytových a obchodných priestorov.Zaujímam sa o rôzne štýly a kultúry bývania, návrhy vlastných interiérových doplnkov a zariadení. Svoje profesionálne znalosti a skúsenosti som nadobudla pri štúdiu interiérového designu ako aj pri dlhoročnej práci v grafickom a designerskom štúdiu.

V prípade záujmu o realizáciu projektu postupujem nasledovne:

  1. Osobné stretnutie, oboznámenie sa s požiadavkou zákazníka, s jeho predstavami, s priestorom, ktorého sa realizácia týka, vytýčenie materiálov, farieb, štýlu , a celkového načrtnutia smerovania projektu.
  2. Grafická vizualizácia projektu na základe žiadosti zákazníka.
  3. Návrh a cenová kalkulácia realizácie projektu na základe žiadosti zákazníka.
  4. Realizácia projektu – túto uskutočňuje stavebná montážna skupina, ktorú môžeme odporučiť alebo si ju zabezpečí zákazník sám. Podľa dohody so zákazníkom môžeme dozerať nad realizáciou projektu.

DSCF4308

Sme aj na Facebooku